Foals Edition 2021

Mamy wielką przyjemność przedstawić Państwu stawkę osiemnastu źrebiąt, starannie wyselekcjonowanych na aukcję online - Baborówko Horse Auctions - Foals Edition 2021. W tegorocznej kolekcji znalazło się siedemnaście źrebiąt skokowych i jeden ujeżdżeniowy. Wszystkie legitymują się doskonałym pochodzeniem, część pochodzi po sprawdzonych gwiazdach takich jak Casall, Comme Il Faut czy Emerald, inne po młodszych reproduktorach, jak Mumbai czy Glamourdale, które już są na ustach całego świata.

W ofercie aukcyjnej znajdą Państwo również dwa wyjątkowe zarodki - w tym jeden od bez wątpienia najlepszej klaczy skokowej ostatnich sezonów w Polsce, klaczy Chacclana po ogierze Emerald i drugi od pełnej siostry ogiera Corofino I, po Balou du Reventon. Na licytacje trafi również wyjątkowa ciąża - po Baloubet du Rouet, z dokładnie tej samej rodziny żeńskiej, z której pochodził Kashmir van’t Schuttershof, ojciec dwóch medalistów IO Tokio 2020.

Licytacja online potrwa od 2 do 4 września na platformie www.auctions.baborowko.pl Zapraszamy do licytowania.

KOLEKCJA ŹREBIĄT – LICYTUJ ONLINE

 

Jaki licytować?

Licytacja odbędzie za pomocą platformy equibid.pl. Wystarczy w kilku prostych krokach, bez żadnych opłat zarejestrować konto użytkownika i wybrać swoje wymarzone źrebię.

System aukcyjny zostanie otwarty 2 września o godz. 12.00, a licytacje potrwają do 4 września do godz. 20.30

Aukcja będzie prowadzona w walucie EURO - minimalne postąpienia:

  • do 10.000 EUR – 250 EUR
  • Powyżej 10.000 EUR – 500 EUR
  • Powyżej 20.000 EUR – 1000 EUR

Do ceny przybicia może zostać doliczony podatek VAT 8% (w zależności od statusu Sprzedającego). Informacja o stawce VAT będzie umieszczona w opisie oferowanego źrebaka.

Ponadto do ceny przybicia netto zostanie doliczona prowizja aukcyjna w wysokości 8%.

Symulacja:

 

Sprzedający - os. fizyczna/ rolnik ryczałtowy
VAT 0%

Sprzedający - os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą lub osoba prawna -   VAT 8%

Cena przybicia: 8.000 EUR

8.000 EUR

8.640 EUR

Opłata aukcyjna: 8 %

640 EUR

640 EUR

Cena końcowa dla Kupującego

8.640 EUR

9.280 EUR

 

Po wygranej licytacji otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu i danymi do płatności, którą należy zrealizować w ciągu 7 dni od aukcji.

Źrebię należy odebrać w ciągu 14 dni od daty przybicia, nie wcześniej jednak niż po ukończeniu 6 miesiąca życia. Sprzedający ponosi koszty utrzymania źrebięcia przez 14 dni lub do czasu ukończenia przez źrebię 6 miesiąca życia.

Oferowane źrebięta zostały poddane badaniu zdrowia przez lekarza weterynarii, w szczególności w zakresie ogólnej kondycji źrebięcia, układu trawiennego – prawidłowego zgryzu oraz układu moczowo-płciowego. Protokoły badań są dostępne u Organizatora Aukcji.

Regulamin Aukcji Baborówko Horse Auctions – Foals Edition 2021