Foals Edition 2022

Mistrzowska stawka - kolekcja Baborówko Horse Auctions - Foals Edition 2022
Na liście oferowanych znalazło się tym razem 16 źrebiąt i jedna ciąża. To już druga aukcja źrebiąt online organizowana przez sprawdzoną markę jaką jest Baborówko. W tym roku licytacja odbędzie się w dniach od 8 do 10 września na platformie equibid.pl, a więc w terminie prestiżowych zawodów CSIO4* Warsaw Jumping.

Na aukcję trafili synowie i córki topowych reproduktorów jak Arezzo VDL, Casall, Emerald, Erco van't Roosakker czy Grandorado TN. Oferowane źrebięta pochodzą ze najlepszych europejskich rodzin żeńskich. W kolekcji znaleźli się kuzyni takich znakomitości jak Corsini OS, Million Dollar, Lady Lordana czy Kashmir van Schuttershof.

Licytacja online na platformie equibid.pl od 8 do 10 września

Baborówko Horse Auctions - Foals Edition 2022 from Equibid on Vimeo.

Jaki licytować?

Licytacja odbędzie za pomocą platformy equibid.pl. Wystarczy w kilku prostych krokach, bez żadnych opłat zarejestrować konto użytkownika i wybrać swoje wymarzone źrebię.

System aukcyjny zostanie otwarty 8 września o godz. 12.00, a licytacje potrwają do 10 września do godz. 20.00

Aukcja będzie prowadzona w walucie EURO - minimalne postąpienia:

  • do 10.000 EUR – 250 EUR
  • Powyżej 10.000 EUR – 500 EUR
  • Powyżej 20.000 EUR – 1000 EUR

Do ceny przybicia może zostać doliczony podatek VAT 8% (w zależności od statusu Sprzedającego). Informacja o stawce VAT będzie umieszczona w opisie oferowanego źrebaka.

Ponadto do ceny przybicia netto zostanie doliczona prowizja aukcyjna w wysokości 8%.

Symulacja:

 

Sprzedający - os. fizyczna/ rolnik ryczałtowy
VAT 0%

Sprzedający - os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą lub osoba prawna -   VAT 8%

Cena przybicia: 8.000 EUR

8.000 EUR

8.640 EUR

Opłata aukcyjna: 8 %

640 EUR

640 EUR

Cena końcowa dla Kupującego

8.640 EUR

9.280 EUR

 

Po wygranej licytacji otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zakupu i danymi do płatności, którą należy zrealizować w ciągu 7 dni od aukcji.

Źrebię należy odebrać w ciągu 14 dni od daty przybicia, nie wcześniej jednak niż po ukończeniu 6 miesiąca życia. Sprzedający ponosi koszty utrzymania źrebięcia przez 14 dni lub do czasu ukończenia przez źrebię 6 miesiąca życia.

Oferowane źrebięta zostały poddane badaniu zdrowia przez lekarza weterynarii, w szczególności w zakresie ogólnej kondycji źrebięcia, układu trawiennego – prawidłowego zgryzu oraz układu moczowo-płciowego. Protokoły badań są dostępne u Organizatora Aukcji.

Regulamin Aukcji Baborówko Horse Auctions – Foals Edition 2022