13. Aluzja

imię Aluzja
rasa polski koń szlachetny półkrwi (SP)
wiek 2015
ojciec / ojciec matki Viscount / Tjungske
płeć klacz
maść gniada
wzrost 172 cm

ALUZJA to młoda, 4-letnia klacz wyhodowana w Stadninie Koni Racot, po ogierze Viscount, z matki po Tjungske. Charakteryzuje ją bardzo dobry ruch we wszystkich trzech chodach, poprawna budowa i bardzo duża siła skoku.

Ojcem Aluzji jest Viscount, to wyhodowany w Holandii ogier KWPN, syn Pythagorasa, w którego rodowodzie można odnaleźć takie sławy jak Quidam de Revel, Ladykiller xx czy Cor de la Bryere. Matka Aluzji – Alzacja jest córką niezwykle urodziwego i szlachetnego ogiera Tjungske, a wnuczką wybitnego Carthago Z, mianowanego na najlepszego konia sportowego drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych. Linię żeńską natomiast charakteryzuje wytrzymałość i szybkość za sprawą dziadka, ogiera – Julio Mariner xx. Na uwagę w rodowodzie Aluzji, zasługuje inbred na tego fantastycznego konia pełnej krwi angielskiej.

Aluzja to niezwykle odważna, spokojna i pojętna klacz, wykazująca predyspozycje zarówno do WKKW, jak i do skoków przez przeszkody. Nadaje się dla amatora, jak i dla bardziej doświadczonego zawodnika.

VISCOUNT PYTHAGORAS JULIO MARINER xx
KYRALEEN
RIGGY BURGGRAAF
FRIGGY
ALZACJA TJUNGSKE CARTHAGO Z
O.K.WIGGY
ALABAMA ELMERO
ALGERIA