16. Odessa

imię Odessa
rasa polski koń szlachetny półkrwi (SP)
wiek 2015
ojciec / ojciec matki LANVESTER L EX LANSVESTER L / RUBIN
płeć klacz
maść gniada
wzrost 170 cm

Odessa, to 4-letnia klacz po ogierze Lanvester L, z matki po Rubin. Wyróżnia ją sportowa sylwetka i elastyczność ruchu w trzech chodach. Jest obdarzona dużą siłą skoku i dokładnością w pokonywaniu przeszkód.

Ojcem klaczy jest szlachetny holsztyński Lanvester L, wnuk słynnego Landgrafa I. Odznacza go niesamowita siła skoku i harmonijny ruch. Ma na swoim koncie sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Matka Odessy Olivia Plus-S to córka ogiera Rubin. Ten z kolei jest synem holsztyńskiego ogiera Rabino, a wnukiem Ramiro – ogłoszonego jednym z najlepszych ogierów świata. Sam Rabino zdał bardzo wysoko próbę dzielności, a jego indeks skokowy był najwyższy z całego zakładu. Cechował się niezwykłą elegancją, oraz wybitnym ruchem. Przekazywał wszechstronność, oraz wyjątkową jezdność.

Odessa znajduje się w stałym treningu sportowym. Jej odwaga, uważność i chęć współpracy z jeźdźcem, daje nadzieję na rozwój kariery sportowej klaczy w konkurencji wkkw, w której z powodzeniem rozpoczęła starty.

LANVESTER L EX LANSVESTER L LANSING LANDGRAF I
MONOLINE
BARINA I SILVESTER
TERRAIN
OLIVIA PLUS-S RUBIN RABINO
WAIKIKI
OLIMPIA-PLUS POWER PRINCE
OMEGA xx

 

Wyniki WKKW:

  • CNC L - 100 cm- Racot 08.2019 (9 m-ce/pl, D:35,0/ XC:0/0 /SJ:0)