09. Jodcasall A-Z

imię Jodcasall A-Z
rasa polski koń szlachetny półkrwi (SP)
wiek 2014
ojciec / ojciec matki Cascadello / Enjoy Plan
płeć wałach
maść gniada
wzrost 164 cm

Jodcasall A-Z to subtelnej urody 5-letni wałach rasy Polski koń szlachetny półkrwi. Wyróżnia go wyjątkowa elegancja, nowoczesny sportowy typ i lekkość ruchu we wszystkich chodach. Jest przyjemny w codziennej pielęgnacji i wygodny do jazdy.

Ojcem Jodcasalla jest fantastyczny Cascadello I, zwycięzca licencji holsztyńskiej w 2011 r. Jego ojciec legendarny Casall, pod Rolf Goran Bengtssonem odnosił wiele sukcesów w zawodach Grand Prix, Pucharu Świata i Mistrzostw Europy. Uczestniczył w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Cascadello I został sprzedany na aukcji za rekordową cenę 600.000 euro. Przekazuje potomstwu urodę, ogromne możliwości skokowe i prawidłowy eksterier. Talent skokowy Jodcasall A-Z zdaje się też zawdzięczać obecności w rodowodzie ogiera pełnej krwi angielskiej Enjoy Plan, który daje konie świetnie radzące sobie w gonitwach płaskich i płotowych.

Jodcasall A-Z doskonale prezentuje się na czworoboku, zdobywając bardzo wysokie oceny. Świetnie galopuje i jest bardzo odważny w pokonywaniu próby terenowej. Jezdność i zrównoważony charakter powoduje, że jest on doskonałym koniem dla początkującego jeźdźca, natomiast waleczny charakter i predyspozycje czynią z niego obiecującego sportowca dla bardziej doświadczonego zawodnika.

CASCADELLO CASALL CARETINO
KIRA XVII
VIVIANA CLEARWAY
IRANA
JODA ENJOY PLAN ALYDAR
BEL SHEBA
JAMPOLKA DAKOTA
JAKANA

 

Wyniki WKKW:

  • CNC L - 100cm - Jaroszówka 06.2019 (3 m-ce/pl, D:28,1/ XC:0/0 SJ:4)
  • CNC L - 100 cm- Strzegom 04.2019 (4 m-ce/pl, D:30,9/ XC:0/0 /SJ:0)

Wyniki Ujeżdżenie:

  • A-L1  Poznań 02.2019 (1 m-ce/pl, / 67,632)