02. Green Light M

imię Green Light M
rasa polski koń szlachetny półkrwi (SP)
wiek 2015
ojciec / ojciec matki Cassilio / Le Voltaire
płeć klacz
maść gniada
wzrost 167 cm

Green Light M to 4-letnia klacz rasy Polski koń szlachetny półkrwi. Charakteryzuje się elegancką budową i dużą siłą skoku. Ma bardzo zrównoważony charakter i jest chętna do współpracy z jeźdźcem.

Ojcem Green Light M jest ogier Cassilio - syn wybitnego holsztyńskiego ogiera Cassini I i wnuk legendarnego ogiera Capitol, wywodzącego się z linii Cottage Son xx. Matka ogiera Cassilio M-Heraldik była córką pełnej krwi ogiera Heraldik, który był najczęściej używanym ogierem pełnej krwi w Niemczech. Aktualnie Cassilio startuje w konkursach Grand Prix pod Maksymilianem Wechtą. Matką Green Light M jest klaczv Generacja po Le Voltaire. Jej rodowód łączy w sobie geny fenomenalnego ogiera hanowerskiego Voltaire (Furioso II, Gotthard i More Magic), wywodzącego się od ogiera pełnej krwi angielskiej Furioso ze strony ojca, oraz holsztyńskiego ogiera Landgraf I syna pełnej krwi angielskiej ogiera Ladykiller.

Połączenie w rodowodzie klaczy Green Light M wybitnych ogierów holsztyńskich i hanowerskich ze znacznym dolewem pełnej krwi angielskiej zaowocowało dobrym ruchem i talentem do skoków przy jednoczesnej wspaniałej wydolności dając wszelkie predyspozycje poszukiwane u koni do konkurencji WKKW. To właśnie w tej konkurencji rozpoczęła udział w zawodach.

CASSILIO CASSINI I CAPITOL I
WISMA
M-HERALDIK HERALDIK xx
ROULETTE
GENERACJA LE VOLTAIRE VOLTAIRE
FERIALIET
GIRLANDA LOMBARD
GITANA

 

Wyniki WKKW:

  • CNC L -100 cm -  Racot 08.2019 (2 m-ce/pl, D:31,6/ XC:0/0 /SJ:0)