Baborówko Horse Auctions - Foals Edition 2021: Kolekcja źrebiąt i zarodków z olimpijską genetyką

Osiemnaście źrebiąt, dwa mrożone zarodki i jedną źrebność (ciążę) oferują organizatorzy aukcji Baborówko Horse Auctions - Foals Edition 2021, która odbędzie się w formule online w dniach od 2 do 4 września br. Katalog aukcyjny i więcej informacji jest dostępny pod adresem www.auctions.baborowko.pl

Najlepsze ogiery, najcenniejsze linie żeńskie

W gronie starannie wyselekcjonowanych źrebiąt znaleźli się potomkowie ogierów sprawdzonych w międzynarodowym sporcie i hodowli, takich jak Casall, Comme Il Faut, Colestus, Glamourdale, Emerald, Herald, La Calidad, London czy wreszcie świeżo upieczony olimpijczyk - Mumbai. Kolekcję uzupełniają źrebięta po młodych ogierach stacjonujących w Polsce, takich jak Clear One, Capesize czy Vigo Heywood H Z. Siedemnaście z oferowanych źrebiąt to konie skokowe, jeden ujeżdżeniowy. Wszystkie źrebięta, które znalazły się w katalogu pochodzą ze sprawdzonych linii żeńskich m.in. Qerly Chin, 104A, 18B1, 730B, lub od matek sprawdzonych w sporcie.

Jedyny potomek Chacclany na rynku, ciąża od córki pełnej siostry og. Kashmir van’t Schuttershof

Od kilku sezonów dużą popularnością cieszą się oferowane na aukcjach zarodki i/lub ciąże o znakomitym pochodzeniu. Także je będzie można nabyć za pośrednictwem aukcji Baborówko Horse Auctions - Foals Edition 2021. Do katalogu włączono dwa zarodki mrożone - jeden od znakomitej Chacclany Jarosława Skrzyczyńskiego, po olimpijskim og. Emerald, drugi po zwycięzcy GP CSIO5* Sopot 2021 og. Balou du Reventon, od pełnej siostry og. Corofino I, która dała już klacz z powodzeniem startującą w konkursach 160 cm. Trzecie nienarodzone źrebię (oferowane jako źrebność) to syn lub córka złotego medalisty IO Ateny 2004 od córki og. Diamant de Semilly, której matka jest pełną siostrą og. Kashmir van’t Schuttershof. Potomstwo tego ogiera: All In & Indiana przywiozło z Tokio aż trzy medale - indywidualne srebro i dwa drużynowe złota.

Licytacja rozpoczyna się w czwartek 2 września o godz. 12.00, a kończy 4 września o godz. 20.30 na platformie equibid.pl

Na pytania i wątpliwości odpowiada Oliwia Chmielewska +48 606 875 999, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KOLEKCJA ŹREBIĄT – LICYTUJ ONLINE