10. Mystique ODKUPIONY

imię Mystique
rasa holsztyńska (HOLST)
wiek 2012
ojciec / ojciec matki Mylord Carthago / Concerto II
płeć wałach
maść gniada
wzrost 167
   
cena (PLN) 49 000 
uwagi odkupiony przez właściciela

Mystique to 5-letni wałach rasy holsztyńskiej. Duży, mocno zbudowany, ma niezwykłą potęgę skoku i bardzo dobrą pracę zadu.

Ojcem wałacha Mystique jest Mylrod Carthago, wspaniały ogier rasy selle francais, na którym liczne sukcesy odnosiła światowej klasy francuska zawodniczka Penelope Leprevost – m. in. zwycięstwo w Global Champions Tour GP CSI5* Wiedeń, 1m. Puchar Narodów Aachen i wiele innych. Przodkiem Mylord Carthago legendarny w związku holsztyńskim ogier Capitol I, który jest reprezentantem rodu ogiera pełnej krwi angielskiej Cottage Son xx. Matka wałacha Mystique jest wnuczką słynnego ogiera Contender, który przez ostanie ćwierć wieku stał się prawdziwą wizytówką rasy holsztyńskiej. Był jednym z najchętniej używanych w rasie holsztyńskiej reproduktorów i pozostawił po sobie niemal dwieście uznanych klaczy i około czterdziestu uznanych ogierów.

Mystique to bardzo utalentowany prospekt, z predyspozycjami do skoków przez przeszkody. Jest spokojny i bezproblemowy w obsłudze. Rozpoczyna starty w konkursach krajowych i jest idealnym koniem zarówno dla amatora jak i dla doświadczonego zawodnika, który wprowadzi go do dużego sportu.

 

MYLORD CARTHAGO CARTHAGO Z CAPITOL I CAPITANO
FOLIA
PERRA CALANDO I
KERRIN
FRAGANCE DE CHALUS JALISCO B ALME
TANAGRA
NIFRANE FURY DE LA CE
IFRANE
MONA IX CONCERTO II CONTENDER CALYPSO II
GOFINE
BAGINA AHORN Z
GITTA
VINCA I CALETTO II COR DE LA BRYERE
DEKA
GARINA SABLE SKINFLINT
VANDALIN