02. Quentin SPRZEDANY

imię Quentin
rasa holsztyńska (HOLST)
wiek 2012
ojciec / ojciec matki Quintero / Clearway
płeć wałach
maść kara
wzrost 164
   
cena (PLN) 41 000 
uwagi Słowacja

Quentin to 5-letni wałach rasy holsztyńskiej, Charakteryzuję się prawidłową, mocną budową i elastycznym ruchem w trzech chodach. Quentin obdarzony jest bardzo dobrą techniką i siła skoku.

Ojcem Quentina jest holsztyński ogier Quintero (Quintero la Silla, Quintero ASK), który ma na swoim koncie wiele znaczących sukcesów po Rolfem Goran-Bengsstonem m. in. CSI5* Genewa, CSI5* Lipsk, CSI5* Paryż, 6 m-ce w Finale Pucharu Śwaiata – Goeteborg 2013 i wiele innych. Linia męska ogiera Quintero to takie sławy jak Quidam de Revel, Jalisco B, Alme Z i Cor de la Bryere. Matką Quentina jest Alessandra po Clearway z matki po Alcatraz. Clearway to syn legendarnego w związku holsztyńskim ogiera Capitol I, który jest reprezentantem rodu ogiera pełnej krwi angielskiej Cottage Son xx i pozostawił tak zasłużone ogiery jak Carthago Z, Cento, Indoctro. W linii żeńskiej klaczy Alessandra należy zwrócić uwagę na zasłużonego w niemieckiej hodowli ogiera Sacramento Song xx.

Quentin to bardzo perspektywiczny koń do skoków przez przeszkody, który w tym sezonie rozpoczął starty w tej konkurencji.

 

Wyniki:

  • L – 100 cm – Olsza 07.2017 – 0 p.
  • L1 – 105 cm – Strzegom 04.2017 – 1 p.
  • L – 100 cm – Leszno 03.2017 – 0 p.

 

QUINTERO QUANTUM

QUIDAM DE REVEL

JALISCO B
DIRKA
ULLA V

COR DE LA BRYERE

ELLA
IBARA CHAMONIX CALETTO II
DARAU
S-COPACABANA CALANDO I
FASZINATION
ALESSANDRA CLEARWAY CAPITOL I CAPITANO
FOLIA
WODKA II LORD
GERONA 2
LITTLE-LUNA ALCATRAZ ALOUBE Z
NIRZA
NIXE IV SACRAMENTO SONG xx
GALLA