12. Izolacja M xx SPRZEDANY

imię Izolacja M xx
rasa pełna krew angielska (XX)
wiek 2012
ojciec / ojciec matki Rhodesian Winner xx / Auenadler xx
płeć klacz
maść gniada
wzrost 165 cm
cena (PLN) 56 000
uwagi Finlandia

 

RHODESIAN WINNER xx SNURGE xx ELA-MANA-MOU xx
FINLANDIA xx
RHODESIA xx SOLO DANCER xx
ROMANA xx
ISOLA BENE xx AUENADLER xx BIG SHUFFLE xx
AUENMAID xx
IN LAW xx LAW SOCIETY xx
ICONA xx

 

Izolacja M to 6-letnia gniada klacz rasy pełnej krwi angielskiej. Klacz o spokojnym temperamencie i miłym charakterze, nie płochliwa, lubi i poszukuje kontaktu z ludźmi, współpracujea z jeźdźcem. W krosie chętnie idąca do przodu i dokładna w skokach.

 

Ojciec Izolacji M, niemiecki ogier Rhodesian Winner, przekazuje swojemu potomstwu wybitną wydolność i zdrowie, a także szczególne jak na konia pełnej krwi zdolności skokowe. Jego dwie córki Isuzu i Morfina są zwyciężczyniami największej polskiej gonitwy płotowej - Wielkiej Partynickiej (4200 m) w latach 2013 i 2017. Klacz Isola Bene jest matką m.in. ogiera Illusion, który po świetnej karierze wyścigowej w wieku 2 lat został sprzedany do Francji do treningu przeszkodowego w stajni jednego z najlepszych trenerów przeszkodowych Guillaume'a Macaire'a.

 

Izolacja M rozpoczęła z powodzeniem starty w dyscyplinie WKKW we wrześniu 2017, jest w stałym treningu i ma za sobą debiut w konkursie na poziomie CNC P. Nie sprawia żadnych problemów w codziennej obsłudze stajennej, w tym podczas zabiegów weterynaryjnych, kucia, jest bezproblemowa w transporcie. To klacz z dużymi predyspozycjami do WKKW.

 

Wyniki WKKW:

  • CNC L – 100 cm – Racot 05.2018 – 18m. (D:37 XC:0/0 SJ:4)
  • CNC L – 100 cm – Bogusławice 04.2018 – 7m. (D:37,7 XC:0/0 SJ:0)